برای استفاده از خدمات پشتیبانی وردپرس ما از منو روبرو استفاده کنید :

تعرفه پشتیبانی وردپرس در معلم وردپرس

Wordpress support tariff

پایه

79 هزار تومان
 • 3 درخواست / سه ماه

 • بروزرسانی هسته، قالب و افزونه

 • 4 پرسش و پاسخ تلفنی / ماه

 • -

 • -

 • زمان پاسخگویی 9 ساعت ( در ساعات اداری )

 • ده درصد تخفیف توسعه وب سایت

استاندارد

129 هزار تومان
 • 6 درخواست / سه ماه

 • بروزرسانی هسته، قالب و افزونه

 • 8 پرسش و پاسخ تلفنی / ماه

 • افزایش امنیت

 • -

 • زمان پاسخگویی 9 ساعت ( در ساعات اداری )

 • دوازده درصد تخفیف توسعه وب سایت

حرفه ای

210 هزار تومان
 • 9 درخواست / سه ماه

 • بروزرسانی هسته، قالب و افزونه

 • 10 پرسش و پاسخ تلفنی / ماه

 • افزایش امنیت

 • افزایش سرعت

 • زمان پاسخگویی 12 ساعت ( در ساعات اداری )

 • پانزده درصد تخفیف توسعه وب سایت


سئوالات متدوال در مورد پلن های پشتیبانی معلم وردپرس :

تاریخ بروزرسانی : ۲۲  شهریور ۱۳۹۷


چرا پشتیبانی ماهانه بگیریم ؟
هر سایت وردپرسی از ۳ بخش اساسی تشکیل شده است، بخش اول هسته وردپرس است که هر ۲ ماه یکبار حداقل یک بروزرسانی مهم امنیتی برای آن اعلام می‌شود که می بایست روی سایت اعمال گردد که این بروزرسانی در برخی شرایط در یک ماه ممکن از بیشتر از یک بار ایجاد شود که می‌بایست در اولین زمان این بروزرسانی‌ها انجام گردند.

بخش دوم قالب سایت بوده که برای این مورد حداقل هر ۳ ماه یکبار یک بروزرسانی مهم ارائه می‌گردد و بخش سوم افزونه‌های وردپرسی هستند که حداقل هر ماه یک بروزرسانی برای آنها اعلام می‌گردد.

با این شرایط شما باید خیلی خیلی مراقب سایت باشید و در عین حال همیشه این سوال را دارید که آیا این بروزرسانی سایت من را دچار مشکل می‌کند؟ اینجاست که داشتن یک پشتیبان وردپرس کاملا متخصص که هر روز با مشکلات از این دست درگیر است باعث می شود که سایت شما چنین مشکلات را نداشته و همیشه به روز باشد ، و شما صرفا تمرکز خود را بر روی کسب و کارتان خواهید گذاشت .  همچنین در مواردی که ممکن است سایت هک شده و باعث ریزش بازدید کننده شود ، یک پشتیبان وردپرس حرفه ای می تواند در اسرع وقت مشکل وب سایت را رفع نموده و در خیلی از موارد باعث جلوگیری از هک وب سایت شما شود . 

منظور از پشتیبانی ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته چیست ؟

بیشتر تغییرات درخواستی کاربران در طول هفته یعنی شنبه تا پنجشنبه آماده می‌شود اما گاهی درخواستهای فوری ثبت می‌شود که تیم ما در روز تعطیل هم پاسخگو بوده و مشکل را رفع می نماید. این موارد معمولا مربوط به بالا نیامدن سایت و یا موارد امنیتی مانند هک شدن سایت هستند که بصورت اورژانسی برای کاربران انجام خواهد شد. البته باید به یاد داشته باشید ، ما هم ممکن است مشکلات خودمان را در روز تعطیل داشته باشیم و گاهی اوقات تعطیلات رسمی بر نوع کار ما تاثیر گذار خواهد بود  . 

آیا میزان تغییرات درخواستی محدودیت دارد ؟
بله، برای درخواستهای شما محدودیت وجود دارد و این محدودیت در توضیحات پلن بر اساس ماه درج شده است. در صورتی که درخواستی دارید که در پلن‌های پشتیبانی نبود می‌توانید درخواست خود را تیکت کرده تا زمان انجام آن برای شما تعیین گردیده و فاکتور برای شما صادر گردد. مراتب از طریق تیکت و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. در کل تیم ما همیشه قصد دارد، کاربران خود را خوشحال کند و در کمترین زمان به درخواستها رسیدگی گردد. امیدوارم در این راه بخوبی در کنار شما باشیم. ツ

تبلیغ نویسی صفحات مهم سایت شامل چه صفحاتی است و چه مزایایی دارد ؟

ما در پلن سفارشی، تبلیغ نویسی صفحات مهم سایت شامل : صفحه درباره ما، صفحه تماس با ما و همچنین محصولات شما در وب سایت وردپرسی را انجام خواهیم داد که این کار باعث افزایش فروش محصولات شما خواهد شد.

مزیت تبلیغ نویسی این صفحات ، بابت این است که این صفحات با اینکه عموم صاحبان وب سایت، تصور می‌کنند بازدید خاصی نداره اما این صفحات به شدت از طرف کاربران، بازدید شده و این بازدید بابت این موضوع است که کاربران می‌خواهند بدانند با چه کسانی در ارتباط هستند و از چه کسانی خرید می‌کنند.هر چقدر این صفحات پر قدرت تر تبلیغ نویسی شوند سطح اعتماد کاربران بالاتر رفته و خرید سریعتر روی سایت شما اتفاق خواهد افتاد.

با هر پلن چند سایت مورد پشتیبانی قرار می گیرد؟
هر پلن پشتیبانی فقط برای یک سایت وردپرس در نظر گرفته شده است و برای سایت بعدی باید مجددا پلن پشتیبانی ثبت نمایید.

من قصد ثبت نام دارم اما ترجیح می دهم اول مشکلم را حل کنید بعد ثبت نام کنم؟
ما برای بررسی مشکلات شما نیاز داریم از سمت شما اطلاعاتی در سیستم ما ثبت شود تا بتوانیم مشکلات به وجود آمده را بررسی کنیم. بعد از بررسی درخواست شما، هزینه و زمان برای شما در تیکت مشخص شده اعلام خواهد شد ، در غیر این صورت امکان حل مشکل سایت شما وجود نخواهد داشت .

آیا تغییرات خاصی برای وب سایت نیاز داشته باشم انجام می دهید ؟
شما با کلیک بر روی لیست خدمات وردپرس می توانید خدماتی که از سمت ما مورد پشتیبانی قرار میگیرد را مشاهده نمایید. در صورتی که تغییرات مورد نظر شما در لیست ما نبود یا نمی دانستید که ما از عهده آن برمیاییم یا نه می توانید با متخصصین ما گفتگوی آنلاین و یا تلفنی داشته باشید تا راهنماییهای لازم انجام گیرد.

در پلن پرسش و پاسخ به چه نوع سوالاتی جواب داده می شود ؟
در این پلن، ما به سوالات شما در مورد انتخاب قالب و افزونه ها جواب می دهیم که به نحوی مشاوره محسوب شده و شما را از انتخاب صحیح قالب و افزونه ها آگاه می کنیم. توجه داشته باشید که ما در پشتیبان وردپرس به دلیل ماهیت کاریمان به افزونه ها و قالبها تسلط پیدا کرده و تمامی تداخلات آنها را می دانیم و شما با خرید این پلن از این دانش استفاده کرده و اشتباهات رایج را انجام نخواهید داد.

موارد دیگری که ما در این پلن پاسخگوی شما هستیم شامل : پاسخگویی جهت اطلاع از پیامهای نمایش داده شده در وردپرس و ارایه راهکار به آنها و همچنین دلیل افت سرعت و یا موارد و اختلافاتی که با هاستینگ برخورد می کنید را می توانیم در این پلن پوشش دهیم.

تخفیف برای توسعه سایت را بیشتر توضیح دهید ؟

هر سایتی برای اینکه از تکنولوژی عقب نیفتد و امکانات سایت قدیمی نشود، نیاز دارد که قالب و افزونه‌ها برای آن توسعه داده شوند و یا حتی قالب و افزونه‌های حرفه‌ای برای آن سایت وردپرسی نوشته شود. برای همین منظور ما برای افرادی که پلن های پشتیبانی ما را خریداری می کنند نسبت به هر پلن خریداری شده  تخفیف را اعمال می کنیم .