افزونه کاریابی وردپرس

۷ مورد از بهترین افزونه‌ها و قالب‌های کاریابی وردپرس

به دنبال بهترین افزونه‌های کاریابی وردپرس هستید؟ وردپرس چندین افزونه کاریابی دارد که به‌آسانی می‌توانید از آن‌ها استفاده کرده و از سایر شرکت‌ها بخواهید فرصت‌های شغلی را در آن قرار دهند و هزینه‌ای از آن‌ها دریافت کنید. استفاده از این افزونه‌ها، روشی برای کسب درآمد از وب سایت است و حتی می‌توانید فرصت‌های شغلی خود را نیز در آن قرار دهید. در این مقاله، بهترین افزونه‌های کاریابی وردپرس را انتخاب کرده و توضیحاتی را در موردشان داده‌ایم .

 ایجاد وب سایت کاریابی با وردپرس

امروزه وردپرس یکی از محبوب‌ترین سایت ساز های  موجود در بازار است که بیش از ۳۰ درصد تمام وب‌سایت‌های موجود در اینترنت با استفاده از آن ایجاد شده‌اند . با استفاده از وردپرس می‌توانید تقریباً هر نوع وب‌سایتی را از جمله وب‌سایت‌های کاریابی ایجاد کنید.

 در این قسمت چند مورد از بهترین افزونه‌ها و قالب‌های کاریابی را که می‌توانید برای ایجاد وب سایت کاریابی استفاده کنید، بررسی می‌کنیم.

۱- WP Job Manager

افزونه WP Job Manager یکی از افزونه‌های کاریابی وردپرس است که کار کردن با آن بسیار ساده است. با استفاده از آن می‌توانید به‌راحتی صفحه‌های جدید ایجاد کنید، کدهای کوتاه اضافه کنید و می‌توانید ظرف چند دقیقه یک سایت کاریابی را ایجاد کنید. کاربران می‌توانند در وب سایت شما ثبت‌نام کرده و فهرست فرصت‌های شغلی خود را در آن ثبت کنند. علاوه بر این، کاربران می‌توانند فهرست‌های خود را از یک پیشخوان ساده مدیریت کنند.

علاوه بر این، می‌توانید این افزونه را برای کسب درآمد آنلاین با افزونه ی ووکامرس ادغام کنید .

۳- WPJobBoard

افزونه WPJobBoard یک افزونه کاریابی پولی برای وردپرس است که با استفاده از آن می‌توانید یک موتور جستجوی شغل قدرتمند را به وب سایت خود اضافه کنید. این افزونه، یک پانل مدیریتی front-end برای ارسال فرصت‌های شغلی و رزومه‌ها دارد. علاوه بر این، یک پایگاه داده‌های رزومه و پورتال کارفرما دارد که کاربران با کمک آن می‌توانند فرصت‌های شغلی مناسب را جستجو کرده و بیابند.

بیشتر بخوانید
چگونه SSL و یا HTTPS را به وردپرس اضافه کنیم ؟

این افزونه با تمامی قالب‌های وردپرس ادغام می‌شود و یک قالب رایگان نیز دارد. به‌علاوه، با استفاده از آن می‌توانید پرداخت‌ها را انجام دهید، کوپن، تخفیف و حتی بسته‌های عضویت را برای کارفرمایان ارائه دهید.

۳- Job Board Manager

یک افزونه وردپرسی بزرگ دیگر است که می‌توانید با استفاده از آن فرصت‌های شغلی را در وب سایت خود وارد کنید. این افزونه یک کد کوتاه (shortcode) دارد که به‌آسانی می‌توانید از آن استفاده کرده و برای نمایش فهرست‌های شغلی، افزودن فهرست‌های شغلی جدید، نشان دادن پیشخوان کاربر و موارد دیگر آن را به صفحه‌های مختلفی اضافه کنید.

این یک افزونه مطلوب برای SEO است و برای فهرست‌های شغلی از نشانه‌گذاری اسنیپت‌های schema.org استفاده می‌کند.

این افزونه چند اضافات رایگان برای افزودن پروفایل شرکت‌ها، موقعیت، ویجت نیز دارد. به‌علاوه، می‌توانید از اضافات  پولی نیز برای لیست پرداخت WooCommerce، هشدارهای شغلی، مدیریت برنامه‌های کاربردی و موارد دیگر استفاده کنید.

۴- Simple Job Board

یکی دیگر از افزونه‌های کاریابی وردپرس که به‌آسانی می‌توانید از آن استفاده کنید. این افزونه نمی‌گذارد کارفرمایان در وب سایت شما حساب کاربری یا فهرست‌های شغلی خود را ایجاد کنند. در اصل، شما می‌توانید با کمک این افزونه فهرست‌های شغلی را با دسته‌بندی‌ها و انواع شغل‌های گوناگون به‌طور دستی اضافه کنید. تنظیمات این افزونه هیچ گزینه کسب درآمد از پیش نصب شده ندارد، اما می‌توانید آن را با افزودن یک فرم سفارش ساده در وردپرس توسعه دهید.

این افزونه به شما کمک می‌کند هر تعداد جزئیاتی را که بخواهید برای هر یک از فهرست‌ها اضافه کنید و می‌توانید فرم‌های سفارشی تقاضای شغل برای هر یک از فهرست‌های شغلی نمایش دهید.

بیشتر بخوانید
چگونه ووکامرس را به‌درستی به‌روزرسانی کنیم؟

۵- Apply Online

این یک افزونه مدیریت آگهی‌های طبقه‌بندی شده است که کاربران می‌توانند با استفاده از آن به‌سرعت به فهرست‌های شغلی پاسخ دهند. با کمک این افزونه می‌توانید یک شغل را به وب سایت خود اضافه کرده و پذیرش تقاضانامه‌ها را شروع کنید.

این افزونه چند ویژگی قوی مانند دسته‌بندی، فیلتر، فیلدهای فرم تقاضانامه، اطلاعیه‌های ایمیل و چند مورد دیگر دارد. یک نقص این افزونه آن است که نمی‌توانید از آن برای ایجاد یک وب سایت کسب درآمد  فهرست بندی شغلی استفاده کنید و برای ایجاد طرح‌های اشتراک گیری (subscriptions plans) باید افزونه عضویت اضافه کنید یا از افزونه contact form برای پذیرش سفارش استفاده کنید.

۶- JobRoller

JobRoller یک قالب شغلی وردپرس است. این قالب چند گزینه کسب درآمد دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید برای فهرست‌های شغلی‌تان مبالغی دریافت کنید. قالب JobRoller چند بخش مجزا برای ایجاد یک صفحه بلاگ یا افزودن صفحه‌های landing به وب سایت کاریابی است.

این قالب هم از حساب‌های کاربری کارفرمایان پشتیبانی می‌کند و هم حساب‌های جویندگان شغل، یک بانک رزومه یا CV و چند ویژگی فیلتر/جستجوی نیرو گرفته از Ajax دارد. قالب JobRoller چندین گزینه نمایش و پانل گزینه‌های قالب قدرتمندی دارد که به شما کمک می‌کند گزینه‌های دلخواه خود را به‌سرعت تنظیم کنید.

۷- JobEngine

JobEngine یک قالب App وردپرس است که برای ایجاد یک وب سایت کاریابی قدرتمند طراحی شده است. این قالب به کاربرانتان کمک می‌کند حساب کاربری را در وب سایت ایجاد کرده و فهرست‌هایی را به آن اضافه کنند. شما می‌توانید به ازای هر شغل هزینه‌ای را از کاربران دریافت کنید یا طرح‌های امتیازی در آن ایجاد کنید. به‌علاوه، می‌توانید فهرست‌های ویژه را به‌طور مجزا بفروشید. این قالب از درگاه‌های پرداخت PayPal، Stripe، ۲Checkout و Authorize.net پشتیبانی می‌کند.

بیشتر بخوانید
نحوه نصب افزونه وردپرس – راهنمایی مرحله به مرحله برای مبتدی ها

این قالب چندین رنگ برای انتخاب دارد که می‌توانید ظاهر آن را به‌دلخواه خود تغییر دهید. علاوه بر این، چندین نوار جانبی، گزینه صفحه landing دارد، آماده برای ترجمه است و از وب‌سایت‌های چند زبانی پشتیبانی می‌کند.

امیدوارم مقاله فوق را خوانده باشید ما در معلم وردپرس خدمات پشتیبانی وردپرس را برای آنها که اطلاعات و یا وقت کافی برای وردپرس ندارند ارائه می دهیم . کافی است ثبت نام کنید و بسته پشتیبانی خودتان را سفارش دهید .